Péče o pleť | Kosmetika Mejstříková

Péče o pleť

Každá pleť potřebuje péči, ať máte suchou, citlivou, dehydratovanou, mastnou, nebo ochablou pleť, na každý problém se najde řešení, je ale třeba se o pleť pravidelně starat a dopřávat jí salonní ošetření, díky kterým bude stále krásná, jasná, svěží a mladě vypadající, důležitá je však i Vaše spolupráce s ošetřováním pleti doma.

Při kosmetickém ošetření jsou veškeré přípravky odstraňovány za použití velice příjemné metody – pomocí nahřívaných ručníků, kterými se postupně přípravky odmývají.

Ukázka Sothys masáže Digi-Esthétique®


Základní péče o pleť

Připravit, zachovat, obnovit: nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné pleti.

Normální a smíšená pleť

kosmetické ošetření pro pleti, které nemají zvláštní problémy. Normální a smíšená pleť vykazuje v různých částech obličeje rozdíl v mazových sekrecích. Největší množství mazu se nachází ve střední části tváře, tzv. T zóna, kde je pleť hrubší. Naopak na lících bývá pleť matnější a jemnější. Cílem kosmetické péče je chránit přirozenou krásu pleti, redukovat nárůst mazu ve střední části obličeje a udržet její přirozenou hydrataci.

Suchá pleť

kosmetické ošetření řadou Nutritive pro pleti suché a extra suché. Problém pleti suché znamená, že je drsná a navíc tento problém je často provázen vráskami připomínající stárnutí pleti. Aktivní látky obsažené ve výrobcích zaručí pleti výživu, vláčnost a jemnost.

Citlivá a reagující pleť

kosmetické ošetření řadou Immuniscience pro pleti citlivé, podrážděné se sklonem k zarudnutí. Výrobky této řady mají strukturu tekutých krystalů, které zajišťují větší jemnost a komfort. Pleť získává energii a snadněji se vyrovnává s agresí exteriéru.

Mastná pleť s problémy

mastné pleti jsou nevyvážené, mají sklon k lesku, rozšířeným pórům a malým nerovnostem. Kosmetická péče je odpovědí na obnovení rovnováhy aknózní pleti. Složení kosmetických přípravků normalizuje nadměrné množství mazu a udržuje přirozenou hydrataci pleti.

Pleť s křehkými kapilárami

kosmetická péče speciálně vyvinutá pro typy pleti lehce ovlivnitelné vlivem prostředí a různými fyziologickými změnami. Pleti s křehkými kapilárami představují trvalé zčervenání, viditelné cévky, trudovitý vzhled. Úkolem kosmetické péče je posílení cévní stěny, zklidnění. Pravidelná péče posílí cévní stěny, zvýší odolnost vůči vnějším vlivům a tím zmírní červenání pleti.

Hydratace pleti

dehydrovaná pleť je křehká, olupuje se, napomáhá tvorbě vrásek. Aby byla pleť jasná a jemná, je nezbytné udržovat rovnováhu vody v pleti. Aktivní látky obsaženy v kosmetických přípravcích napomáhají udržet optimální množství vody na povrchu i v hlubších vrstvách pleti.

Zpevnění pleti

kosmetické ošetření pro pleti s nedostatkem pevnosti a elastičnosti. Zralá pleť ztrácí svou přirozenou elastičnost a svěžest, rysy obličeje jsou unavené a tvář ztrácí svou konturu. Pravidelná péče navrací pleti pružnost, kontury obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.

Intenzivní péče

Hydra³Ha

řešení na míru s maximální hydratační silou. Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s programem pro maximální pohodlí Vaší pleti. Pokroková hydratace pleti inspirovaná vědou o genech. Řada Hydra³Ha naučí Vaši pleť přijmout a udržet si hydrataci v pleti. Vysoká účinnost již při prvním ošetření.

uvodimg